Dom ProduktyETH Asic Górnik

IPOLLO V1 Mini 300m Asic Ethereum ETH Asic Miner 190w Certyfikat CE

Orzecznictwo
Chiny AOLI MINER Certyfikaty
Chiny AOLI MINER Certyfikaty
Opinie klientów
Hej Anno, przyjąłem górnika. pobiera opłatę 20 $ za podatek w oczekiwaniu. maszyna jest dobra, już spłacam podatek, teraz wszystko fajnie. Dzięki. Miłego dnia.

—— Joe Smole

Bardzo dobry dostawca, zaufałem im, nigdy mnie nie zawiedli.

—— Alex Janda

mój przyjaciel przedstawił tego dostawcę, bardzo dobrze, przedstawię znajomych do kupowania tutaj, dobrze jest mieć zaufanego dostawcę.

—— Mohammad Amr

Dostałem zepsuty, tablica haszująca 1szt ma problem, wymieniają ją. Jestem bardzo zadowolona, ​​polecam dostawcę. Na pewno zamówię więcej

—— Oleg Szejk

Im Online Czat teraz

IPOLLO V1 Mini 300m Asic Ethereum ETH Asic Miner 190w Certyfikat CE

IPOLLO V1 Mini 300m Asic Ethereum ETH Asic Miner 190w Certyfikat CE
IPOLLO V1 Mini 300m Asic Ethereum ETH Asic Miner 190w Certyfikat CE IPOLLO V1 Mini 300m Asic Ethereum ETH Asic Miner 190w Certyfikat CE

Duży Obraz :  IPOLLO V1 Mini 300m Asic Ethereum ETH Asic Miner 190w Certyfikat CE

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Ipollo
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: V1 mini
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 3-5 dni
Zasady płatności: USDT, RMB, L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 sztuk / dzień

IPOLLO V1 Mini 300m Asic Ethereum ETH Asic Miner 190w Certyfikat CE

Opis
Nazwa: IPOLLO V V1 Mini 300m ETH Asic Miner Ethereum Machine Model: IPOLLO V1 Mini 300m
Styl: Górnik ETH Algorytm: Etasz
Hashrate: 300m Pobór energii: 190W
High Light:

IPOLLO V1 ETH Asic Miner

,

CE ETH Asic Miner

,

300m antminer ethereum górnik

IPOLLO V V1 Mini 300m ETH Asic Miner Ethereum Maszyna 190w Ethash Mining

 

 

Specyfikacja
 

 

 

Nazwa produktu IPOLLO V1 mini 300m
Algorytm Etasz
Hashrate 300m
Pobór energii 190w

 

Polityka posprzedażna

 

Charakter tego produktu nie jest dożywotnią elektroniką użytkową, wszystkie zamówienia są składane na potrzeby określone przez klientów do użytku na wyznaczonym serwerze, nie będą dozwolone żadne zwroty ani wymiany poza wadą fabryczną.tj. produkt niezgodny ze specyfikacją.Prosimy o kontakt z naszym zespołem serwisowym w sprawie problemów z naprawami posprzedażowymi.Produkt objęty jest 180-dniową gwarancją od daty wysyłki, naprawy pogwarancyjne mogą być serwisowane odpłatnie.Czas pracy obsługi posprzedażnej wynosi od 9:00 do 22:30 czasu pekińskiego, usługa obejmuje pomoc zdalną, pytania i odpowiedzi, diagnostykę itp. Na wszystkie zapytania serwisowe odpowiemy w ciągu 48 godzin, prace naprawcze można spodziewać się w ciągu 7-10 dni roboczych (czas wysyłki nie jest wliczony w cenę).Jeśli zakład klienta jest skoncentrowany, a liczba maszyn jest duża, profesjonalni inżynierowie mogą zostać wysłani do naprawy.

Środki ostrożności posprzedażne

 

1. Bezpłatna konserwacja

1.1 Komplementarna usługa naprawy wraz z transportem jest świadczona w okresie gwarancyjnym w ramach określonego użytkowania zgodnie z instrukcją.

1.2 W okresie gwarancyjnym należy utworzyć zlecenie serwisowe online (czas utworzenia zlecenia serwisowego zależy od wyświetlenia na stronie internetowej) i wysłać produkt do naszego punktu serwisowego w ciągu 7 dni od utworzenia zlecenia serwisowego.Uprawnienie do gwarancji zostanie ustalone w dniu przybycia produktu do naszego centrum naprawczego.

 

2. Nie kwalifikuje się do naprawy w następujących warunkach:

 

2.1 Jeśli wystąpi którykolwiek z poniższych warunków, serwis naprawczy nie będzie mógł się cieszyć.

(1) Utrata górnika;

(2) Uszkodzenia związane z oprogramowaniem stron trzecich;

(3) Każda replika produktu iPollo;

(4) Sytuacja, w której zewnętrzne zadrapanie, pękanie linii włosów i plamy spowodowane błędem produkcyjnym lub użytkownika, nie wpływają na wydajność górnika;

(5) Złom: w tym między innymi spalanie płyty, korozja / utlenianie produktu, odpadanie szpilki chipa, pękanie płytki drukowanej, blokowanie otworu płyty, użycie przełącznika POE itp.;

(6) Istniejące złośliwe zachowania związane z oszustwami ubezpieczeniowymi zgodnie z naszym osądem, w tym między innymi celowe fałszowanie lub zastępowanie kodu kreskowego produktów lub części lub inne zachowania polegające na wykorzystywaniu luk w celu uzyskania usług konserwacji posprzedażnej, które nie powinno się cieszyć.Należy pamiętać, że w przypadku wymiany kodu kreskowego produktu lub komponentu, produkt lub komponent z wymienionym kodem kreskowym oraz produkt lub komponent z innym kodem kreskowym nie zostaną naprawione.

 

2.2 W przypadku górników niekwalifikujących się do naprawy, klient musi zapłacić za fracht powrotny w obie strony i opłatę za przechowywanie.Wtedy możliwy jest zwrot produktu.

 

IPOLLO V1 Mini 300m Asic Ethereum ETH Asic Miner 190w Certyfikat CE 0

Szczegóły kontaktu
AOLI MINER

Osoba kontaktowa: Anna

Tel: 008618820463549

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)